Zařaďte vyšší rychlost se svou ústřednou
Na pracovišti nebo v cloudu – všude můžete snižovat náklady!

Zařaďte vyšší rychlost ve své komunikaci

3CX je IP pobočková ústředna založená na otevřeném softwarovém standardu, která spolupracuje s populárními IP telefony, dálkovými vedeními SIP a bránami. Jedná se o úplné sjednocené komunikační řešení, které zahrnuje takové funkce, jako jsou webové konference, přítomnost, softwarové telefony, klienti chytrých telefonů a další zařízení – bez zvýšení nákladů a složité správy ve stylu starých pobočkových ústředen.

Cenově dostupné, snadno instalovatelné a spravovatelné

Ceny společnosti 3CX jsou založeny na současných voláních a nikoliv na počtu linek, díky čemuž je pořízení a rozšíření pobočkové ústředny cenově velmi dostupné. Zahrnuje webovou konzolu pro správu a rovněž je možné systém provozovat na hlavních operačních systémech, díky čemuž je instalace a správa velmi snadná. Nastavení trvá několik minut a systém 3CX bude pracovat na stávajícím serveru (nemusí být vyhrazený).

  • Plug and Play nastavení s IP telefony, bránami a dálkovými vedeními SIP
  • Žádné licencování podle počtu linek
  • Vizualizace nebo instalace na stávajícím serveru
Telefonní systém
 Telefonní systém

Sjednocená komunikace bez dalších nastavení

Bez dalších nastavení či úprav získáváte díky sjednocené komunikaci takové funkce, jako je přítomnost, fax a hlasová pošta do e-mailu a zasílání zpráv umožní zvýšení produktivity vašeho personálu. 3CX rovněž zahrnuje integrovaný zásuvný modul bezplatných webových konferencí, což zahrnuje pokročilé funkce umožňující co nejvhodnějším způsobem rozšířit spolupráci. Další informace.

  • Sledujte přítomnost svých kolegů
  • Doručujte faxy a hlasové zprávy do poštovních schránek
  • Webové konference pro všechny

Softwarové telefony pro systémy Mac, Windows, iOS a Android

Mobilita je pro systémy 3CX snadná, díky výkonným softwarovým telefonům pro systémy Mac a Windows a také klientům pro chytré telefony pracující se systémy iOS a Android. Systém odpovídá na volání prostřednictvím vaší kancelářské linky přesměrované do vašeho chytrého telefonu nebo ovládá váš stolní telefon pomocí pracovní plochy počítače v režimu CTI. Snižte náklady své společnosti na mobilní komunikace a zvyšte produktivitu a mobilitu zaměstnanců bez dodatečných nákladů.

  • Používejte své telefonní linky odkudkoliv
  • Snadná konfigurace a správa
  • Integrace s aplikacemi Office 365, Google, Outlook a dalšími!
 Telefonní systém
Kaspars Bergs, manažer oddělení infrastruktury, 4Finance:
4finance 3CX je řešení s nejlepším poměrem cena / výkon. Telefonní systém umožňuje vytvářet téměř jakoukoliv konfiguraci, kterou potřebujete, počínaje jednoduchým interaktivním hlasovým systémem a konče složitým systémem s přizpůsobitelným tokem hovorů.