Kancelář bez omezení
Telefonujte odkudkoliv se systémy Android, iPhone, Mac a Windows

Bezpříkladná mobilita s předními VoIP klienty od společnosti 3CX pro Android a iOS

3CX zahrnuje klienty VoIP pro systémy Android a iOS, což vám umožňuje vzít si svou kancelář prakticky kamkoliv s sebou. Díky kancelářským telefonním linkám můžete odpovídat na telefonáty a přepojovat je svým kolegům, aniž byste museli klienty žádat, aby zavolali na jiné číslo. Snižte náklady své společnosti na mobilní telefony, zvyšte produktivitu a zajistěte, abyste již nikdy nezmeškali jediný hovor!

Oceňované klienty pro systémy Android a iOS

3CX obsahuje nativní klienty pro systémy Android a iOS VoIP, které jsou neustále aktualizovány a testovány a určují standard v oblasti VoIP klientů pro mobilní telefony. Díky vestavěnému tunelu eliminujícímu problémy se vzdálenými bránami firewall je volání přes síť 3G nebo z libovolného připojení do sítě Wi-Fi extrémně spolehlivé. Klienti 3CX pro Android a iOS plně podporují funkci PUSH, takže telefon může být v pohotovostním režimu a šetřit baterii.

 • Nejpokročilejší a nejspolehlivější VoIP klienti pro systémy Android a iOS na trhu
 • Žádné dodatečné licenční náklady na softwarové telefony
 • Oznámení „PUSH“ šetří baterie mobilních telefonů
 • Vestavěný tunel SIP nebo proxy řeší veškeré problémy se vzdálenými bránami firewall.
Android a iOS
Android a iOS

Používejte své rozšíření zcela odkudkoli

Díky klientům 3CX pro systémy Android a iOS můžete mít svoje rozšíření neustále u sebe. 3CX je založen na koncepci jednoho čísla, takže již nemusíte každému sdělovat své mobilní telefonní číslo. Nastavením svého stavu můžete dát svým kolegům vědět, jestli můžete přijmout jejich hovor.

 • Volejte a přijímejte hovory ze svého chytrého telefonu – bez jakýchkoli nákladů
 • Na chytrém telefonu můžete nastavit svůj stav jako dostupný, nedostupný a mimo kancelář
 • Koncepce jediného čísla
 • Přítomnost kolegů zjistíte zcela odkudkoli

Snadná konfigurace a správa

Klienti 3CX pro systémy Android a iOS využívají VoIP a snadno se nastavují a spravují. Klienty lze automaticky spravovat z konzoly pro správu 3CX, čímž se sníží počet hovorů s pracovníky technické podpory. Díky vestavěnému tunelu prostupují klienti 3CX bezproblémově všemi branami firewall, díky čemuž jsou ještě spolehlivější.

 • Konfigurace na dálku prostřednictvím e-mailu, žádné složité nastavování.
 • Snadné nastavení konferenčních hovorů
 • Plná integrace, snadné používání
 • Rozvětvení SIP – používejte všechny klienty současně
Android a iOS
Belov Aleksandr Sergejevič, vedoucí oddělení IT, Souzenergo:
souzenegro_logo_casestudy 3CX je zázračná pobočková ústředna, naplněná užitečnými funkcemi sjednocené komunikace, které umožňují organizacím vybudovat plně mobilní pracovní sílu s využitím plně podporované filosofie BYOD (přineste si vlastní zařízení). K dispozici jsou vlastní klienti 3CX pro každý významný operační systém a mobilní platformu na trhu. Díky křišťálově čisté kvalitě spojení je dosah možné rozšířit i mimo prostředí kanceláří a současně dosáhnout masivních úspor až 50 % nákladů ve srovnání s jinými pobočkovými ústřednami. Řešení 3CX je prostě revoluční softwarová pobočková ústředna založená na systému Windows, skutečně naplňující veškeré vaše sny.