Sjednocená komunikace
Přítomnost, diskuse, hlasová schránka, fax do e-mailu
 

Jednotná a jednoduchá komunikace

Přítomnost, fax, hlasová pošta do e-mailu, webové konference a zasílání zpráv jsou pro ústřednu 3CX to nejjednodušší. Díky integrovaným klientům softwarových telefonů a chytrých telefonů 3CX uživatelé automaticky získávají přístup k rozšířeným sjednoceným komunikačním funkcím – aniž by bylo nutné používat a učit se samostatnému softwaru jiných dodavatelů pobočkových ústředen.

Sledujte přítomnost kolegů

Možnost zobrazení stavu kolegů („Přítomnost“) představuje vynikající způsob úspory času a předchází zbytečným přesměrováním hovorů a oznámením o hlasové poště. Díky ní je řízení zaměstnanců pracujících na dálku a práce s nimi jednodušší než kdy dřív. Potřebujete chvilku klidu na dokončení projektu? Změňte svůj stav a zabraňte tak nepříjemným vyrušením.

  • Eliminace drahých oznámení o hlasové poště
  • Předcházení zbytečným přesměrováním hovorů rozčilujícím zákazníky
  • Viditelné ze všech klientů 3CX: Mac, WindowsiOS a Android
sjednocené komunikace
sjednocené komunikace

Doručení faxů a zpráv hlasové pošty do e-mailové schránky

Příchozí faxové zprávy jsou převáděny do PDF a přeposílány uživatelům prostřednictvím e-mailu, takže není nutné používat žádný faxový software. Hlasové zprávy jsou obdobně převáděny na zvukové soubory a přeposílány e-mailem.

  • Přeposlání hlasové pošty do doručené pošty
  • Poslech zpráv hlasové pošty bez nutnosti volání
  • Faxy obdržíte jako soubory PDF do e-mailové schránky

Okamžité zprávy / chatování

Umožněte zaměstnancům komunikovat mezi sebou pomocí textového chatu, aniž byste se museli spoléhat na externí internetové IM systémy. Uživatelé 3CX mohou odkudkoli odesílat a přijímat textové zprávy prostřednictvím klientů 3CX pro systémy Windows, Mac, iPhone a Android.

  • Nejsou potřeba žádné systémy pro přenos zpráv třetích stran
  • Posílejte textové zprávy, odkazy a další bez dodatečných nákladů
  • Dostupné pro systémy Mac, Windows, iOS a Android
sjednocené komunikace
Jörg Schwarz, CIO, Axivas:
axivas Díky implementaci systému 3CX jsme dokázali nahradit tradiční a nákladný systém společnosti Siemens, rychle a snadno. Plynulá migrace byla zajištěna úspěšně, bez jakýchkoliv ztrát. Nový systém nabízí také vysoký výkon, nákladovou efektivitu, profesionalitu a jednoduchost.