Převezměte kontrolu nad svou ústřednou
Využijte vlastního hostování nebo virtualizace

Snadná instalace a správa: lokální instalace, cloud či virtuální pobočková ústředna

3CX se odlišuje díky snadné instalaci a správě. Nastavení trvá jenom několik mnut a systém 3CX bude pracovat lokálně na stávajícím počítači se systémem Windows nebo Linux či virtualizovaném počítači v prostředí Hyper-V nebo VMware. Svou pobočkovou ústřednu můžete také virtualizovat v cloudu služby Google Cloud, OVH a dalších. Díky průvodci v konzoli pro webovou správu vyžaduje nastavení IP telefonů, bran, dálkových vedení SIP a softwarových telefonů jenom několik minut.

Automatická konfigurace „plug and play“ telefonů, okrajových routerů (bran) a služeb SIP Trunk

Zapojte IP telefon nebo okrajový router do své sítě a systém 3CX provede automaticky jeho konfiguraci, čímž vám ušetří nejenom krušné hodiny strávené nastavováním, ale i nutnost pracně studovat nový systém. Pomocí předkonfigurovaných šablon během několika minut připojíte SIP trunk pro většinu nejpopulárnějších poskytovatelů služeb SIP trunk, a to včetně podpory end-to-end (konec-konec), kterou systém 3CX poskytuje.

Pobočková ústředna na linuxovém cloudu
 Pobočková ústředna na linuxovém cloudu

Snadná správa IP telefonů v rámci celé sítě

Se VOIP 3CX můžete spravovat své IP telefony z konzoly pro správu 3CX. Pouhými několika kliknutími myší zavedete nový firmware do mnoha telefonů. Zaručená součinnost s podporovanými IP telefony usnadňuje aktualizaci telefonů. Klienty 3CX pro dotykové telefony (smartphone) lze snadno nasadit vzdáleně přes e-mail a veškeré aktualizace softwaru probíhají automaticky, bez potřeby volat na podporu zákazníků.

  • Aktualizace firmwaru IP telefonů z konzoly pro správu 3CX
  • Každý nový firmware IP telefonu je testován systémem 3CX, aby nedocházelo k problémům se součinností
  • Dálkové nastavení a restartování IP telefonů
  • Konfigurace pokročilých voleb IP telefonů z konzoly

Instalace v systému Windows/Linux, lokální virtualizace nebo cloud

Systém 3CX je založen na softwarovém, multiplatformním řešení. Instalujte systém lokálně a využijte stávající servery virtualizováním systému 3CX v prostředí Hyper V nebo VMware. Instalace na levný minipočítač. Snadné nasazení v cloudu nebo linuxovém VPS ze služby Google Cloud, OVH a mnoha dalších je možné díky našim cloudovým instalačním skriptům Systém 3CX vám umožňuje mít vaši pobočkovou ústřednu neustále pod kontrolou, kdekoliv ji nainstalujete!

  • Dostupné pro systémy Linux nebo Windows
  • Virtualizace pro snadné zálohování a redundanci
  • Nebo instalace na levný minipočítač
  • Nasazení systému na libovolné platformě Linux VPS od předních poskytovatelů hostingu
Pobočková ústředna na linuxovém cloudu
Felipe Garcia, ředitel infrastruktury a služeb – Amerika, Wilson Sporting Goods:
Wilson Systém 3CX je postaven na pokrokově řešené, robustní softwarové pobočkové ústředně s uvážením hypervisoru a jeho komunikační řešení jsou dokonale vhodná pro organizace jakékoliv velikosti.